Çankaya Tercüme

Çankaya Tercüme

Çankaya Tercüme

2005 yılında kurulan Çankaya Tercüme, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen tercüme büroları arasında yer almakta ve tercüme sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hareket etmektedir.

Çankaya Tercüme; başta İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça olmak üzere tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra ardıl ve simultane çeviri, redaksiyon, altyazı çevirisi ve deşifre alanında da çözümler sunmaktadır.

Müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yaklaşıma sahip olan Çankaya Tercüme, çeviri sektörüne öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, müşterilerine yüksek çeviri kalitesi ile esnek ve dinamik dil çözümleri sunmaktadır.

Çankaya Tercüme, daima, müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak hizmet vermektedir. Bunun sonucu olarak da dünya ölçeğinde saygın firmalarla çalışmakta, sektörüne yön veren firmalar arasında bulunmaktadır.

Çankaya Tercüme sahip olduğu deneyim ve birikimin ürünü olarak, dünya genelindeki yeniliklere hızla uyum sağlamaktadır. En modern donanım ağı ve en güncel Bilgisayar Destekli Çeviri Programlarına sahip olan ÇT, müşterilerine güvenilir, hızlı ve ekonomik dil çözümleri sunmaktadır.

Ardıl ve simultane tercüme alanında gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Onlarca kamu kuruluşu, üniversite ve organizasyon firmasına hizmet veren ÇT, sözlü tercüme alanında da bölgesel lider olma yolundadır.

Hizmet verdiği tüm ana alanlarda, geniş bir çevirmen ağına ve güçlü bir altyapıya sahip olan ve Çankaya Tercüme, dünya standartları ölçüsünde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Etiketler: ,

İletişim Formu