Neden Çankaya Tercüme

Neden Çankaya Tercüme

Neden Çankaya Tercüme

Profesyonel Çeviri, Lokalizasyon Hizmetleri ve Proje Yönetimi

Çankaya Tercüme, Proje Yönetimi ve kaliteli dil hizmetleri konusunda özen gösteren, profesyonel bir tercüme bürosudur.
Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Çankaya Tercümenin sunduğu dil hizmetleri arasında hukuki, tıbbi, teknik metinlerin çevirisi, akademik makale tercümesi, lokalizasyon, altyazı ve web sitesi çevirisi yer almaktadır.

Çankaya Tercüme’yi Tercih Etmeniz için 6 Neden

 • “Kaynakta Kalite” yaklaşımı
  Kaynakta kalite yaklaşımımız sayesinde Çeviri-Düzelti-Son Okuma sürecini kısaltarak “işi baştan iyi yapma” yaklaşımını benimsedik. Yani çalıştığımız profesyonel ve alanlarında uzman çevirmenlerimiz ve “native speaker” editörlerimiz sayesinde hem kaliteli çeviriler sunuyoruz hem de çevirinin üzerinden tekrar tekrar geçme süresini kısaltıyoruz.
 • Profesyonel dil uzmanları
  Çankaya Tercüme olarak her zaman deneyimli, belirli bir alanda uzman ve profesyonel çevirmen ve editörlerle çalışmaktayız. Tıp doktoru, mühendis, avukat, öğretim üyelerinden oluşan tercüman kadromuz projelerinizdeki her türlü terminolojiye hâkim durumda olurlar. Projelerin içeriklerine göre aynı tercümanlarla çalışmamız, çevirilerin güvenilirliğini artırarak düzelti süresini de kısaltmaktadır. Böylece müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir çeviri teslim etmiş oluruz.
 • Teknoloji: Çeviri araçları ve çözümler
  Tercüme bürosu olarak iş akışımıza uygun ve müşterilerimizin isteklerini en iyi ve hızlı şekilde karşılayacak teknolojileri kullanırız.
  Çeviri maliyetini düşürecek ve çevirinin doğruluğunu ve tutarlılığını artıracak çeviri araçlarına sahibiz.
  Çankaya Tercüme, çeviri projelerine, ilgili tüm tarafların erişimini sağlayan web tabanlı bir çeviri yönetim sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde, oluşturduğumuz çeviri belleğini diğer tüm projelerinizde uygulayabiliyoruz. Böylece çeviri süresini düşürüp, kaliteyi artırıyoruz.
 • Konu uzmanlığı
  Proje müdürlerimiz Mütercim Tercümanlık ve Çeviribilim mezunudur. Firma olarak tek faaliyet alanımız çeviri ve dil çözümleridir. Uzun yılların verdiği birikim ve deneyimle hareket eden koordinatör, çevirmen ve editörlerimiz alanlarında uzman isimlerdir.
 • Kesintisiz Destek, Hızlı Bilgilendirme
  Her projede müşterilerimizle bir proje yönetici ilgilenilir. İşlerin boyutuna ve içeriğine bakmaksızın her projede titiz bir şekilde çalışan proje koordinatörleri, müşterilerimize projenin her aşamasında bilgilendirmede bulunur ve en iyi dil hizmetini almanızı sağlar.
 • Tüm dillerde yeminli tercüme
  Geniş bir tercüman kadrosuna sahip olan büromuz yalnızca İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça dillerinde değil tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.

Etiketler: ,

İletişim Formu